Management

Ladislav Olšbauer

jednatel, obchodní ředitel

Co pro mě znamená klient?
Člověk, kterému dokážu nabídnout vše, co  si přeje za unikátních podmínek a služeb koncetrovaných uprostřed Vysočiny a s dobrým potenciálem do budoucnosti. Chci, aby si obě strany z nabízeného obchodu odnesly další podněty, vybudovaly si vzájemnou důvěru pro další komunikaci a spolupráci.  
Co pro mě znamená každá zakázka?
Každá zákázka je pro mě výzva, kterou chceme a dokážeme splnit. Do každé realizace se zapojujeme s odhodláním a strhujícím elánem, abychom dokázali někdy i „nemožné“. Musím říci, i když to zní předhnaně, že náš tým je ochoten pracovat ve dne i v noci, aby splnil zákazníkovo očekávání.
Co pro mě znamená prodat svůj výrobek?
Radost z uskutečného obchodu, spokojenosti zákazníka a vědomí, že jsme mohli pomoci.

Ladislav Olšbauer

Ing. Ladislav Král

jednatel, výrobní ředitel

Co pro mě znamená výroba?
Nemám rád slova „to nejde, to nezvládnu, nedá se vyrobit“.  Naše společnost vytváří  produkty, montuje a skladuje několik tisíc položek. Stojím si za kvalitou našich produktů a našich profesionálů.
Co pro mě znamená náš produkt?
Něco, co procházelo našima rukama od prvního návrhu,  projektové studie, k samotné tvorbě a zpracování. Někdy v dostatečném čase, někdy ve velmi krátkém čase zajištěném v cca 40 lidech, kteří  jsou zapojeni do výroby. Něco, u čeho pak zákazník ocenil nejenom cenu, ale také kvalitu zpracování.
Co pro mě znamená odbornost a zkušenost?
Nemám rád „fušeřinu“ a  nejsem rád, že současné školy produktují lidi bez zkušeností z reálné výroby. Snažíme se pracovat s talenty zejména ve strojírenství . Oceníme každou kvalitní „zlatou ručičku“.

Ing. Ladislav Král