O nás

Společnost ZOK System patří mezi významné dodavatele zařízení pro vybavení prodejen.

Firma se od doby svého vzniku v roce 1995 rozrostla a zmodernizovala. V současné době ve společnosti pracují týmy odborníků a návrhářů, kteří pro zákazníka zajistí komplexní službu od návrhu, bezplatného poradenství, návrhu dispozičního řešení, po realizaci, až následného záručního i pozáručního servisu včetně dopravy. Neméně významnou součástí naší nabídky jsou prvky pro podporu prodeje, které jsou vyráběny ze dřeva, kovu i plastu. O vývoj nových typů se stará mezinárodní tým inženýrů.

Nabízíme široký sortiment doplňků, se kterými dosáhnete překvapujících výsledků při zlepšení přehlednosti, pořádku a upoutání pozornosti na zboží.
Ve společnosti je v oboru obchodní činnosti v oblasti vybavení prodejen úspěšně certifikován systém managementu jakosti splňující požadavky norem ČSN EN ISO 9001:2001.

Dodáváme

Regály, pulty, vitríny, pódia, textilní stojany, lamelové stěny, systémy do výloh, zázemí prodejen, vstupní zařízení, koše, zásobníky na suché plody, cenovky, dělítka a posunovače, háky a háčky, cenové lišty, plakátové lišty, stoppery, magnety, příslušenství do obslužných úseků, rámy, rámečky + stojánky k rámečkům, supergrip, stojany, tabule, kontrolní parabolická zrcadla, stojánky na zboží, držáky na sáčky, stupátka pro doplňování zboží, držáky na letáky, stojany na letáky TreEma, nákupní košíky.

Montáže provádějí naši šikovní montéři s dlouholetou zkušeností.

Koncem roku 2007 jsme započali s výstavbou nového areálu výrobní haly, která byla koncem roku 2008 dokončena. Výrobní hala poskytne zázemí naší vyspělé technologii mimo jiné i laserovému řezacímu zařízení. Koncem roku 2011 byla dokončena další etapa výstavby nové montážní a skladové haly. Kvalita a variabilita našich výrobků je zárukou Vašeho úspěchu.

Videoprezentace o společnosti

:

Podnikatelská nemovitost roku

Jak pracujeme

1. konzultace a zjištění potřeb a představ o prodejním prostoru
2. první dispoziční návrh pro případný komentář a odsouhlasení
3. konečný návrh včetně 3D pohledù, v programu autocad invertor (dodáme obrázek 3D návrhu)
4. výroba prototypù a vzorků k odsouhlasení
5. výroba
6. balení a skladování
7. doprava
8. montáž
9. předání zařízeného obchodu
10. záruční a pozáruční servis
Při naší práci dbáme na životní prostředí.

Podporujeme

Nemocnici v Havlíčkově Brodě, dětské oddělení
Dětský domov v Nové Vsi u Chotěboře

Odkazy

EKO-KOM, a.s. - Zajišťuje sdružené plnění povinností zpětného odběru a využití odpadu z obalů, a tím jejich další efektivní recyklaci.
Jazyková škola Orel - Náš partner pro jazykové vzdělávání.

Certifikace